PR USŁUG PRAWNYCH

prawne
 • Adwokaci i Radcowie Prawni
 • Kancelarie prawne
 • STARTUPY PRAWNICZE – NOWA USŁUGA!
 • Firmy doradcze
 • Produkty prawnicze

STRATEGIE WIZERUNKOWE

Firmy oferujące usługi profesjonalne, zwłaszcza kancelarie prawne, muszą prowadzić zrozumiały dialog z otoczeniem, by przekonać do siebie potencjalnych Klientów. Proponujemy prawnikom kompleksowe usługi z obszaru Public Relations, dobrane z myślą o rozwoju ich kancelarii prawnych.
Naszym celem jest pomoc nowoczesnej kancelarii prawnej w wyróżnieniu się na wyjątkowo konkurencyjnym rynku. Dbamy, aby informacje o oferowanych usługach dotarły do właściwych odbiorców w odpowiednim czasie i miejscu. Zwracamy uwagę na holistyczne podejście do biznesu prawniczego.

MEDIA RELATIONS

Dbamy o stałą obecność prawników w mediach. Pracujemy z tytułami ogólnopolskimi i gospodarczymi. Budujemy ekspercką pozycję prawników w danej dziedzinie prawa, w prasie, radiu, telewizji i w internecie. Na bieżąco informujemy dziennikarzy o wydarzeniach z życia kancelarii: o sukcesach prawników, zmianach w zespołach czy udziale w konferencjach.

W TWOIM IMIENIU PROWADZIMY:

  • biuro prasowe i budujemy relacje z kluczowymi dziennikarzami
  • aranżujemy wypowiedzi prawników w mediach
  • codziennie monitorujemy media i archiwizujemy wycinki prasowe
  • prowadzimy skuteczną komunikację w razie nieoczekiwanego kryzysu wizerunkowego

Organizujemy również szkolenia medialne, pozwalające nabrać prawnikom większej swobody przed kamerą i budować właściwe relacje z dziennikarzami.

E-PR, CZYLI WIZERUNEK W INTERNECIE

Opinia o kancelarii lub prawniku znaleziona w sieci jest równie przekonująca, co rekomendacja znajomych. Nie rzadko ma decydujący wpływ na wybór. Nadzorujemy wizerunek naszych Klientów w internecie, monitorujemy opinie na forach internetowych, prowadzimy profile kancelarii na Facebooku, czy LinkedIn. Nawiązujemy współpracę z portalami i serwisami branżowymi. W raportach z publikacjami internetowymi analizujemy i podsumowujemy aktywności PR-owe oraz rekomendujemy kolejne kroki.

WYDARZENIA SPECJALNE/EVENTY

Kampanie edukacyjne, społeczne, a także spotkania z dziennikarzami, konferencje prasowe, panele dyskusyjne, briefingi – organizujemy wydarzenia specjalne, które przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności nazwiska prawnika i marki kancelarii. Organizujemy również imprezy okazjonalne, spotkania dla kluczowych klientów. Każdy event wykorzystujemy jako skuteczne narzędzie do promocji, a o jego efektach klient dowiaduje się raportu przygotowanego po zrealizowaniu zadania.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Nasz zespół graficzny zaprojektuje kompleksową identyfikację wizualną – logo, wizytówki, firmową papeterię, stronę internetową, roll upy, bannery, broszury i foldery dla klientów. Wśród nas są doświadczeni copywritterzy, którzy zredagują efektywną treść materiałów marketingowych. Ich zadaniem jest „mówić skutecznie”. Organizujemy również profesjonalne sesje fotograficzne, a także tworzymy nowoczesne, dynamiczne prezentacje multimedialne.

Informacji na temat oferty PR dla usług profesjonalnych udziela: Agnieszka Kropiwiec
a.kropiwiec@goodflow.pl tel. +48 22 633 06 78